Kontakt

Har du frågor om verktygslådan och användning av märket kontakta Ylva Sanfridsson, 0155-381 31, ylva.anderson.sanfridsson@oxelosund.se. 

Övriga kontaktpersoner i platsvarumärkesgruppen
I Oxelösunds kommuns organisation är en grupp utsedd att hålla i nätverkande, den grafiska profilen och hemsidan för platsvarumärket. Denna grupp består av:

Johan Scherlin, näringslivsansvarig, johan.scherlin@oxelosund.se
Annelie Ljungwald, kommunikationschef, annelie.ljungwald@oxelosund.se
Anette Ivarsson, fritidssekreterare kultur- och fritidsförvaltningen, anette.ivarsson@oxelosund.se
Ylva Sanfridsson, kommunikationsstrateg, ylva.anderson.sanfridsson@oxelosund.se
Julia Bergman, marknadschef Kustbostäder/Oxelö Energi, julia.bergman@oxelosund.se
Henny Larsson, personalchef, henny.larsson@oxelosund.se